Hvem er vi

God service, høy kompetanse og personlig kontakt er stikkord i vår forretningsidé.
Hos
oss står du som kunde i fokus – fra start til slutt.

Lidvard Arvesen
– siden 1976

Lidvard Arvesen startet i bransjen på 60-tallet. Han startet hos Facit på Notodden i 1976. I 1982 skiftet Facit navn til Lidvard Arvesen AS Kontor & Data. Nå har Lidvard Arvesen utviklet seg til en stor leverandør med bredt produktvalg og alt du trenger til kontoret.

Teamet

Runar Arvesen

Daglig leder

E: runar@lakd.no

T: 91 32 79 00

Hilde
Kittelsen

Salg Rjukan

E: hilde@lakd.no

T: 94 28 94 31

Arild Kristiansen

Teknisk Rjukan

E: arildk@lakd.no

T: 90 98 88 99

June Arvesen

Økonomi Notodden

E: june@lakd.no

T: 95 06 62 60

Arild
Huneide

IT-teknisk Notodden

E: arildh@lakd.no

T: 48 20 70 33

Ole Gunnar Deila

IT-teknisk Notodden

E: olegunnar@lakd.no

T: 90 04 02 15

Rolf Henning Espedalen

IT-teknisk Notodden

E: rolf.henning@lakd.no

T: 41 41 42 10

Odd-Helge Djupedal

IT-teknisk Notodden

E: odd-helge@lakd.no

T: 99 52 46 85

Thomas
Lien

IT-teknisk Notodden

E: thomas@lakd.no

T: 41 33 04 45

Asle Langkås

Salg Notodden

E: asle@lakd.no

T: 47 61 91 16

Harald Sæther

Teknisk Notodden

E: harald@lakd.no

T: 99 52 46 84

Elisabeth Høyem

Kundemottaker Notodden

E: elisabeth@lakd.no

T: 90 18 33 09

Martine Jeanett Vale Aase

POS-teknisk Notodden

E: martine@lakd.no

T: 93 83 65 90